Reprodukcje obrazów - wysyłka produktów

Nasze produkty wysyłamy na terenie całego kraju sprawdzonymi firmami kurierskimi, zazwyczaj jest to DPD Polska. Koszt przesyłki to 19 zł. brutto, niezależnie od ilości i wielkości zamówienia.

Po nadaniu paczki wysyłamy wiadomość email z numerem przesyłki umożliwiającym monitorowanie paczki.

Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość osobistego odbioru zamówienia pod adresem:
 
ul. PCK 25
44-200 Rybnik

Uszkodzenia paczek w transporcie:

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia Produktu Klient ma obowiązek zbadać przesyłkę. Jeżeli stwierdził, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie rzeczy, zgłosić takie okoliczności oraz wypełnić protokół uszkodzenia przesyłki, w razie możliwości w obecności kuriera.

Jeżeli uszkodzenia Produktu nie dały się z zewnątrz zauważyć przy odbiorze przesyłki, klient powinien niezwłocznie zgłosić żądanie ustalenia tego faktu po ujawnieniu uszkodzeń, nie później jednak niż w ciągu 7 dni od dnia odbioru przesyłki. Przekroczenie tego terminu oznaczało będzie brak możliwości realizacji roszczeń reklamacyjnych wobec przewoźnika.

Przed podpisaniem protokołu uszkodzenia przesyłki należy go uważnie przeczytać i zwrócić szczególną uwagę na zgodność zawartych w nim informacji ze stanem rzeczywistym paczki (uszkodzenie opakowania, oznaczenia ostrzegawcze).

W przypadku odmowy przyjęcia przesyłki z powodu uszkodzenia należy to wyraźnie zaznaczyć w dokumentach przewozowych.

Wypełniony protokół szkody wraz ze zdjęciami uszkodzeń należy przesłać na adres reprodukcje@wordpress-662835-2167559.cloudwaysapps.com W wiadomości należy podać numer zamówienia, którego reklamacja dotyczy.

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji liczony jest od momentu zaksięgowania płatności i standardowo nie powinien przekroczyć pięciu dni roboczych (zazwyczaj wysyłamy paczkę do trzech dni roboczych)

Zasady dokonywania płatności 

Płatności przyjmujemy za pomocą przelewu bankowego.

Reprodukcje obrazów wykonywane są na indywidualne zamówienie, dlatego realizację zlecenia rozpoczynamy po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto.

Dane firmy prowadzącej sklep oraz dane do przelewu bankowego:

Factory Ryszard Kalamarz
ul. PCK 25
44-200 Rybnik

NIP: 6421026419

Konto bankowe Nr: 60 1050 1344 1000 0097 4259 6472     ING BANK ŚLĄSKI

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia, który wyświetli się po jego złożeniu oraz zostanie przesłany jako potwierdzenie na Państwa email.

menuarrow-down